Nerezová naberačka PROVENCE

Provence Nerezová naberačka PROVENCE, kategorie: VARENIE KUCHYNSKÉ NÁČINIE A POMÔCKY KUCHYNSKÉ NÁRADIE NABERAČKY...
Na sklade
Doporučená ponuka Kitos.sk

Na sklade • 1 variant89 % • 750 recenziíĎalšie informácie

Materiál
nerezové

• , zakúpené v Kitos.sk

Mám z tejto série Provance aj ďalšie kuchynské náčinie.
    Ale musím napísať, že design je zmenený. Tie čo som kúpila pred rokmi majú trochu iný vzhľad a myslím aj
    kvalitu nerezu. Objednávala som to hlavne kvôli škrabke na zeleninu, nakoľko sa mi pôvodná pokazila, ale musím
    skonštatovať, že táto je iná a nie až taká dobrá ako tá predtým. Ale chcela som to mať z jednej série tak som
    spokojná. :))

Materiál
nerezové

Provence Nerezová naberačka PROVENCE, kategorie: VARENIE | KUCHYNSKÉ NÁČINIE A POMÔCKY | KUCHYNSKÉ NÁRADIE | NABERAČKY

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Kitos.sk

Mám z tejto série Provance aj ďalšie kuchynské náčinie.
    spokojná. :))